Webmaster  Forumu

Geri git   Webmaster Forumu > Google, Bing, Yahoo, Yandex ve Diğerleri > Google Pagerank

Google Pagerank Google Pagerank hakkında herşey

Seçenekler Stil
Alt 06-05-2009, 02:46 AM   #1
Goodbye
God?

Goodbye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
Goodbye is on a distinguished road
Goodbye - MSN üzeri Mesaj gönder
Red face Google - Nisan 2009 Pagerank Güncellemesi

Merhaba,

Ve sonunda o gün geldi, Google 2009 Nisan pagerank güncellemelerini başlattı. Değişiklikler şuan itibariylede devam etmektedir hala, Bu güncellemeden insanların kimisi memnun kaldı, kimisi ise, googleye öfke kusuyor, istediklerini alamadı kimse sanırım, En azından ben birşey beklemiyordum. Ama google sonuçta, calışana gereğini veriyor, bunda da hem fikir olmak lazım, bir çok site, spam yaparak başkalarının arama sonuçlarında üst sıralara cıkıyorlar, lakin bunun fark edilmesi durumunda da, büyük cezalar alıyorlar site sahipleri, ama sonuçta iş işden de geçti artık. Googleninde bu durum(lar)a yapıcak pek fazla birşeyi kaldıgını sanmıyorum, ama bir önlem alınması şart. Benim blogum ise, pr1 olmuş, pr0 idi, zaten olması gerektiği gibi oldu. Hiç ilgilenmezsen, olaçagıda budur zaten.
Hariçi olarak www.sohbetozel.org pr4 şuan, blog.sohbetozel.org pr3, video.sohbetozel.org pr3, saglik.sohbetozel.org pr3, ve son olarak www.Sohbetozel.com ise pr3.
Son Güncelleme 3 ay sonra artık ne zaman olur bilinmez, güncellemeler devam etmektedir, herkeze bol pr’li günler dileklerimle.
Bu arada, baya uzun zaman geçti güncellemenin ardında da, anca oturupda bir yazı yazabildim , malum fırsatlar, zamanlar kaçıyor

Saygılarımla,

Beytullah.
Alt 06-07-2009, 12:49 AM   #2
Nokta
Chαcun Pзnsз Ą Soi

Nokta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
Nokta is on a distinguished road

Eline saglik canım uneque

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil