Webmaster  Forumu

Geri git   Webmaster Forumu > Google, Bing, Yahoo, Yandex ve Diğerleri > Google Pagerank

Google Pagerank Google Pagerank hakkında herşey

Seçenekler Stil
Alt 04-03-2009, 11:07 AM   #1
nOne
Webmaster | Webmaster Rehberi | Webmaster Forum | Webmaster Araçları | Google Forum

nOne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 2000009
nOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond reputenOne has a reputation beyond repute
nOne - İCQ üzeri Mesaj gönder nOne - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart backlink checker

Her page rank güncellemesi yaklaştığında insanlar gelecek pr değerlerini tahmin etmek ve seo için backlinklerinin ne durumda olduğunu anlamak için sağlıklı bir site bulmaya çalışıyorlar. Gerçektende backlink checker siteleri arasında büyük farklar var ve hangisinin daha kaliteli bir sonuç verdiğini anlamak biraz tecrube ve deneme yanılma öntemlerine dayanmakta. Ben bir çok backlink kontrol sitesinden sitelerimi tarattım ve en beyendiklerimi bu yazıda sizlerle paylaşmak istededim.

ilk site

www.backlinkwatch.com Gerçekten iyi sonuç veriyor sonuçları tek tek size gösteriyor.

www.hit90.com buda kullandığım sitelerden bir tanesi fakat bazen tüm backlinkleri göstermediğine şahit oluyorum. avantajı aldığınız backlinkleri pr değerleri ile size sunması.

Fakat size tavsiyem eğer sık sık backlinlerinizi kontrol etme ihtiyacı duyuyorsanız ve seo ile ilgileniyorsanız backlink master programını ücretsiz indirmek ve kullanmak. programın genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse sitenizin backlinklerini kontrol eden bir yazılım. Google, MSN ve Yahoo arama motorlarından veri alabilme, dışarı veri aktarma, proxy kullanımı, url filtreleme önemli özellikleri.
download linki :http://www.cleverstat.com/en/backlinks-software.htm

nOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-30-2011, 03:00 PM   #2
avcıbos
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
avcıbos is on a distinguished road

Elinize sağlık güzel bir uygulama
avcıbos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-23-2012, 11:55 AM   #3
zoryasam
Webmaster

zoryasam is on a distinguished road

Teşekkür ederim
zoryasam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-25-2012, 05:21 AM   #4
seoteknik
Webmaster

seoteknik is on a distinguished road

Alıntı:
nOne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Her page rank güncellemesi yaklaştığında insanlar gelecek pr değerlerini tahmin etmek ve seo için backlinklerinin ne durumda olduğunu anlamak için sağlıklı bir site bulmaya çalışıyorlar. Gerçektende backlink checker siteleri arasında büyük farklar var ve hangisinin daha kaliteli bir sonuç verdiğini anlamak biraz tecrube ve deneme yanılma öntemlerine dayanmakta. Ben bir çok backlink kontrol sitesinden sitelerimi tarattım ve en beyendiklerimi bu yazıda sizlerle paylaşmak istededim.

ilk site

www.backlinkwatch.com Gerçekten iyi sonuç veriyor sonuçları tek tek size gösteriyor.

www.hit90.com buda kullandığım sitelerden bir tanesi fakat bazen tüm backlinkleri göstermediğine şahit oluyorum. avantajı aldığınız backlinkleri pr değerleri ile size sunması.

Fakat size tavsiyem eğer sık sık backlinlerinizi kontrol etme ihtiyacı duyuyorsanız ve seo ile ilgileniyorsanız backlink master programını ücretsiz indirmek ve kullanmak. programın genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse sitenizin backlinklerini kontrol eden bir yazılım. Google, MSN ve Yahoo arama motorlarından veri alabilme, dışarı veri aktarma, proxy kullanımı, url filtreleme önemli özellikleri.
download linki :http://www.cleverstat.com/en/backlinks-software.htm

backlink inceleme konsunda faydalı bir linkte: www.opensiteexplorer.org/

tabsiye ederim arkadaslar.
Alt 11-03-2013, 12:32 AM   #5
hepnetizmir
Webmaster

hepnetizmir is on a distinguished road

elinize sağlık paylaşım için teşekkürler...
hepnetizmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil