Webmaster  Forumu

Geri git   Webmaster Forumu > Webmaster Teknoloji > Oyun Dünyası

Oyun Dünyası Oyunlar hakkında yazılar, yorumlar, Yeni çıkan oyunlar & Yeni çıkacak oyunlar

Seçenekler Stil
Alt 05-03-2012, 11:31 AM   #1
bilisimbaskan
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
bilisimbaskan is on a distinguished road
Standart Bratz Oyunları

Bratz çizgi filmlerini izleyen her genç kız bilir bu çizgi filmlerde geçen karakterlere özgü yapılmış bu bratz oyunları internet sitesinde nelermi var.

Bratz oyunları ve bratz kızlarına makyaj yapma oyunları, bratz kızlarına süsleme yapma, bratz kızlarına kıyafet giydirme ve benzer oyunlar var. Benim kız kardeşlerim bu oyunları severek oynuyorlar. Hatta çizgi filmi izledikten sonra çizgi filmle yetinmeyip bu oyunlarla vakit geçiriyorlar. Çok çalışkan olan ufaklıkların en sosyal eğlenceleri bu bratz oyunları ve çizgi filmleri oluyor genelde.

Ben onlar için bir araştırma yaptım ve bratz oyunlari internet sitesini ve oyunlarını buldum. İçinizde bu bratz oyunları arayan insanlar vardır diyerek sizlere bu oyunu anlattım. Umarım küçük kız kardeşlerinize eğlence neşe kaynağı olur ayrıca etrafınızdaki çocukları sevindirmek iyidir. Ben çocukluğumda benim için birşeyler yapan beni sevindiren büyük insanları çok severdim çocuklara kendinizi sevdirmenin en basit yollarından birisi onlar için oyun bulmak ve oynamalarını sağlamaktır.

Kız kardeşlerim beni çok severler ve tabiri caiz ise abici yapıları vardır. Hani öyle kimi daha çok seviyorsun yakınlarından muhabbeti dönünce işaret edilen benimdir her zaman.

Bir başka makalemizde görüşmek üzere saygılarımla.

bilisimbaskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil