Webmaster  Forumu

Geri git   Webmaster Forumu > E-Ticaret > İnsan kaynakları > Eleman Arıyorum

Seçenekler Stil
Alt 09-19-2009, 01:41 AM   #1
lahanaci
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
lahanaci is on a distinguished road
Standart Seriilan sitesi yaptırmak istiyorum....

Merhaba arkadaşlar,

Ben bir seriilan sitesi yaptırmayı düşünüyorum hatta düşünmekten öte bazı adımları atmış bulunmaktayım.

Uzun zamandır projemle ilgili bir çok siteyi takip edip araştırmalar yaptım.
Hatta o kadar çok ücretsiz script buldum ki "acaba kendim yapabilir miyim?" diye düşündüm bi ara.

Ancak bulduğum/gördüğüm sitelerin gerek altyapısı gerek tasarımları bence -kimse yanlış anlamasın tamamen kişisel görüşümdür- çok basit ve itici...

Zaten birçoğu bir başka sitenin kopyası, webmaster arkadaş ücretsiz bulduğu scripti hiç sağına soluna dokunmadan aynen uygulamış...

Şimdi istediğim şeylere gelecek olursak:

1- Çalışacağım webmasterın özgün tasarım ve yazılım geliştirebilme kabiliyeti olmalı. Yazılım dili hiç farketmez, yeterki istediğimi verebilsin ve template olarakta benim ondan istediğim tasarımı kendi çabaları ile yapabilsin. CSS tasarım öncelikli tercihimdir...

2- Daha önce bireysel yada ekip olarak içinde bulunduğu çalışmalarını referans olarak sunabilsin -ki kalitesini ispatlasın- .

3- O'da benim gibi,

SERiiLAN - Ücretsiz Seri ilan Portalı
Seri ilanlar bedava ücretsiz ilan
Ücretsiz Seri İlan Sitesi - İntoko; Emlak,İş & Eleman,Oto,Bilgisayar,Arkadaşlık ve Etkinlikler ilanları verin/arayın!
SeriSayfa | Ücretsiz Seri İlan Sitesi
Seri ilanlar Türkiye ilan
Antalya-Seriilan *׀* Ücretsiz İlan Sitesi
Türkiye - Seri İlanlar - ilanlar - ilan - İkinci El - Yazı İlanları- Bit Pazarı - Eskici

vb. gibi siteleri gerek tasarımlarıyla gerekse yazılımlarıyle beğenmeyip "çok daha iyisi yapılabilir" diyebilsin!...

Ki ayrıca zaten benim projem ilan konusunda seriilan.hurriyet.com.tr tarzı bir sisteme yakın olacak, bu yüzden tasarımı, yönetimi, takibi vs. daha kolay olacak.

(tekrar belirteyim, bahsi geçen ilan siteleri belkide ödül alacak kadar iyi sitelerdir, ancak ben kişisel olarak beğenmemekteyim!!! )

4- Tasarımlarının referansı olduğu gibi mümkünse iş yaptığı en az 3 kişiyide referans olarak sunabilsin ki güvenilir ve işine sadık birimi anlaşılabilsin..

5- Mümkünse Antalya'da yaşasın, değilse 7/24 olmasada 7/12 ulaşılabilir bir kişi olsun ki sistemle ilgili sorunlarda -sorularda- her an yardımcı olabilsin.

6- Ekmek yediği yere pislememeyi öncelikli iş ahlakı olarak kabul edebilsin!!!

7- Hizmetini hızlı ve eksiksiz olarak sunabilsin...

Söyleyeceklerim bu kadar arkadaşlar.

Ücretle ilgili detayları karşılıklı konuşmayı daha uygun görüyorum.

Konuyla ilgilenen arkadaşların webmasterariyorum@gmail.com adresine mail atmaları halinde detayları anlatabilirim.

Doğru kişiye ulaşacağımdan eminim!..

Herkese iyi çalışmalar.

Mubarek Ramazan Bayramınızı Kutlarım....
lahanaci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-31-2010, 03:17 PM   #2
İsvarweb
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
İsvarweb is on a distinguished road

PM Gönderildi
İsvarweb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil