Webmaster  Forumu

Geri git   Webmaster Forumu > E-Ticaret > İnsan kaynakları > Eleman Arıyorum

Seçenekler Stil
Alt 08-17-2009, 10:55 AM   #1
BestGenTR
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
BestGenTR is on a distinguished road
Arrow BestGenTR Moderatör | S.Moderatör | Editör Arıyorum..

Merhaba Sevgili webmastersitesi.com Üyeleri Forumu Açalı bir kaç hafta oldu foruma mod alıyorum ilgilenenler olursa Best.Gen.TR | Türkiyenin En İyi Platformu - vBulletin yada ulas@adatr.net Eklesinler..
Forum gercekten yavaş yavaş büyümekte 3 haftada 200 üyemiz oldu Başarıya Ulaşmaya Çalışıyoruz

Moderatör Olacak arkadaşları güzel hediyeler bekliyor

Şuanki Sitemizin PR Değeri ; 2
Güncellemede 3 Olacaktır..

NOTLAR;

Görevlendirilecek Moderatöreler ne yapacaklar?
Dosya yükleyecek veya yazılar yazacak, konularla ilgilenecek, online süresi yüksek olacak, üyelere ve yönetimde ki diğer arkadaşlarına karşı örnek davranış, tutum v.b içerisinde olacak. Kısacası iyi birer paylaşımcı olacaklar...

Kimler Moderatör Olabilir?
Herkes moderatör olamaz. Yönetim kademesinde yer alabilmeniz için öncelikle siteyi ve site profilini iyi tanımanız, bolca vakit geçirmeniz ve paylaşımda bulunmanız gereklidir. Bu paylaşımda bulunmak demek; önüne gelen çöp konuyu kasarak yüzlerce konu açmak demek değildir. Madem Türkiye'nin en iyi 200 sitesi içerisinde yer alan bir platformdasınız, o zaman paylaşımlarınızda bu dereceye yakışır şekilde olmalıdır. Kimisi uzman olduğu alanda bir kaç paylaşım ile ama sürekliliği var ise görevlendirilebilir, kimisi yüzlerce paylaşıma ulaştıktan sonra... Bu kriterler sitenin ihtiyaç duyduğu alanlar ve o alanlarda sizlerin sahip olduğunuz özellikler, tabii ki bir de ilgi alanlarınız ile...

Örnek Başvuru ;
Adı Soyadı ;Aaa
Yaş; (0-99)
Öğrenim Durumu; Lise
Online Süresi : 1-24 Arasi.
Nick : Aaa
Çalışmak istediği bölüm : Genel IRCD (Sunucu, Servis, Botlar, Korumalar)
çalışmak istediği alan : Unreal IRCD

Gibi Form Doldurabilirse teşekkür ederim...

Her başvuran arkadaş yetki alacak diye bir kaide yoktur.
Başvuru yaptığınız andan itibaren, görevli arkadaşlar tarafından sürekli olarak incelenecek ve uygun görülürseniz sizinle birebir görüşme yapılacaktır.
Bu görüşme neticesinde son karar alınarak, yönetime girip giremeyeceğiniz cevap bulacaktır. Tüm bu süreç bir kaç günlük değildir, kimi zaman bir kaç hafta, kimi zaman bir kaç ay, kimi zaman ise çok daha kısa olabilir.
Bundandır ki bizimle birlikte yönetimde olmak ve hizmet etmek istiyorsanız sürekli olarak insanlara yardım etmeyi, paylaşmayı, emek vermeyi düşününüz.

Teşekkür Eder
SAYGILARIMI Sunarım
Www.Best.Gen.TR YÖNETİM
BestGenTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-17-2009, 10:58 AM   #2
BestGenTR
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
BestGenTR is on a distinguished road

+ Çalışan Arkadaşlarımıza IRClerimizde Adminlik verebilirim
BestGenTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil