Webmaster  Forumu

Geri git   Webmaster Forumu > Google, Bing, Yahoo, Yandex ve Diğerleri > DMOZ ve Diger Dizinler

DMOZ ve Diger Dizinler Dmoz, yahoo directory

Seçenekler Stil
Alt 05-03-2012, 12:35 PM   #1
bilisimbaskan
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
bilisimbaskan is on a distinguished road
Standart Zayıflama Kemeri ve Tahtakale İnternetten Alışveriş

Yaza iyi bir başlangıç yapmak ver fazla kilolarımdan kurtulmak için birazda 8 aydır süren yanlızlığıma son vermek ve beni anlayacak bir bayan arkadaş bulabilmek umuduyla. Kilo verme kararı aldım fakat işten yorgun döndüğüm için ve bazı sporları yapmak zor olduğu için kilo vermek zorun oldu.

İnternette yaptığım zayıflama aletleri araştırmalarımda en popüler olan üç tanesinden 1 tanesi olan koş bantına sahibim zaten diğeri ise spor salonlarındaki tüm aletleri içerdiğinden ve bu kadar bütçem olmadığından beni aşıyordu. Zaten işten yorgun dönüp birde kalkıp spor salonlarına para verip spor yapmak yada o kadar spor eşyasını satın almaya kalkmak paranla rezil olmaktır.

Ben çok düşündüm taşındım ve benim işimi görece çalışmalarımı ve gün sonu işlerimi bölmeyecek bazı zayıflama aletleri araştırdım bunların içerisinden en sağlıklı ve yorucu olmayanı zayıflama kemeri olduğunu tespit ettim. Buna nazaran internetten ucuz zayıflama kemeri satan internet sitelerini araştırdım.

İnternette zayıflama aletleri satış ve tanıtımını yapan bir çok internetten alışveriş sitesi olmasına rağmen fiyatlar pahalı ve koşullar ağırdı. Daha sonra tahtakale semtinde bir araştırma yapmayı düşündüm fakat bu semtte araştırma yapabilmek için nerden baksanız 50 km yol mesafesi aşmak zorundayım buda bana yaramaz bende bu nedenle internet üzerinden araştırmalarıma devam ettim bir ara kafamı kullandım ve google amcaya sordum tahtakale yazdım ve ilk çıkan siteye girdim site internetten alışveriş sitesiydi ve zayıflama kemeri satışları vardı ayrıca diğer zayıflama aletleri satan internet sitelerine göre çok ucuzdu bende hiç çekinmeden bir adet zayıflama kemeri siparişi verdim. Ürün geldi ve kullanmaya başladım umarım sizlerede faydası olur.

Aşağıdaki resimdeki ürün benim satın aldığım ürün zaten en yaygınıda bu siz yine sitede inceleme yapıp kendi istediğiniz zayıflama aletlerini alabilirsiniz zayıflama kemeri içinde çeşit ve özellikleri farklı olan zayıflama kemerleri mevcut. Saygılarımla.

bilisimbaskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil