Webmaster  Forumu

Geri git   Webmaster Forumu > ıRC FORUM > mIRC Scripting ve Sohbet Programları > mIRC Script Tanıtımları

Seçenekler Stil
Alt 09-29-2010, 12:31 AM   #1
acura
Webmaster

Tecrübe Puanı: 0
acura is on a distinguished road
Standart Sohbetx Mirc Script İndir

Selam Değerli Forum Kullanıcıları Siz Mirc,(ircd) Sevenler İçin Güzel Mirc Script İle Karsınızdayız 1 Senelik Olan Domainimiz ve Web İçeriğimizin Kalitesini Anlatmaya Lüzum Yok Sadece Bu Yazımda Mirc Scriptimi Tanıtarak Sizlere Anlatıcağım .. İlk Görüntü Scriptin Giriş Kısmı Normal Sade Mirc Script Görünüyor Ama Farkı Daha Renkli Daha CafCaflı

Gelelim Bağlantı Menüsüne Bu Menü Kısa ve Pratiktir Birçok Mirc Scriptte Bu Bölümü Okumak Dakikaları Alır Çünki Adamlar Tüm Ayrıntıları Düşünmüş Enine Boyuna Tartmıştır Ama Ben Öyle Yapmadım İnsanları Neden Sıkıyım Sade ve Kullanılan Şeyleri Ekledim Neler mi Buyrun Bakın

Sonrasında Tabiki İnsanlar Mirc Scriptine Özel Remoteler Kendine Uygun Alianslar Eklemek İster Buda alt+r Tuşuna Basarak Otomatik gelen pencereye istediğiniz kodları ekliyebilirsiniz

Bunu Severmisiniz Bilmem Ama Ben Mirc script indirdiğimde bu mirc hangi chat sitesinindir o siteyi incelemek isterim benim gibi düşünen mirc sevenleri aklında böyle bir merak kalmıyacak çünki mircinizla irc.sohbetx.biz serverine bağlanıldığında otomatik mircinizin statusunde www.sohbetx.biz sitesi acılacaktır

Sonrasinda irc.sohbetx.biz kanalına girdiğinizde @ & yada admin olduğunuzda hangi nickin üzerine gelirseniz gelin sağ click yaptığınızda güzel kullanışlı bir menu acılacaktır bu menuden zline kline atabilir zlinelerinize güzel sebepler yazabilirsiniz

evet arkadaslar umarım güzel bir tanıtım olmustur size bu tanıtımı www.sohbetx.biz chat sitesi adına ben yaptım en iyi mirc script sürümlerini www.sohbetx.biz sitesinden takip edebilirsiniz bu sitede scriptinize uygun alianslar remoteler daha birçok yardımcı program vardır aradığınız herşey www.sohbetx.biz de ayrıca admin@sohbetx.biz mail/msn adresimizi vererek istediğiniz her türlü konuda siz değerli arkadaslarımıza yardımcı olmaya calisacağız

Yükleme Sekli : İlk Önce İndirdiğiniz Mirc Scripti Masa Üstünüze Kaydedin Sohbetx Yada Mirc Olacaktir Adı Sonrasında Açık İleri Diyin Zaten Sohbetx Mirc Scriptin Özelliği Türkçe olmasıdır C/program files değilde masa üstünüze bir klasör acarak yükleyiniz bölesi cok daha sağlıklı sonrasinda ise statüse irc.sohbetx.biz Yazın

Script Sahibi: Acura
script Yapılıs Tarihi : 18 Şubat 2010
İndirme adresi : http://www.sohbetx.biz/mirc.exe
iletişim Msn : Admin@Sohbetx.Biz
Acura@erbaa.com.tr
acura isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2012, 08:53 PM   #2
dUyquSuss
Webmaster

dUyquSuss is on a distinguished road

tŞk qEncLik
dUyquSuss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2012, 08:54 PM   #3
dUyquSuss
Webmaster

dUyquSuss is on a distinguished road

qEncLik ßana ßu Script Lazım indirmi0r Ama :S ßana yArdımcı 0lun daha Önce ßunu kuLLanıordum ßen :S
dUyquSuss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil